Hyundai Electric Logo
B2B Zenex - Logo Zenex Sp. z o.o.  Certyfikat Dystrybutora Hyundai  Certyfikat Dystrybutora Hyundai - Niskiego i Średniego Napięcia Wyłączników i Styczników  Certyfikat Dystrybutora Hyundai - Niskiego i Średniego Napięcia Wyłączników i Styczników  Certyfikat Dystrybutora Hyundai - Niskiego i Średniego Napięcia Wyłączników i Styczników  Certyfikat Dystrybutora Hyundai - Niskiego i Średniego Napięcia Wyłączników i Styczników  Certyfikat Dystrybutora Hyundai - Niskiego i Średniego Napięcia Wyłączników i Styczników  Certyfikat Dystrybutora Hyundai - Niskiego i Średniego Napięcia Wyłączników i Styczników

Aktualności

Autoryzowany Dystrybutor marki Hyundai Heavy Industries w Polsce

Z przyjemnością informujemy, że firma P.P.H.U. „ZENEX” Zenon Krawczyk spełniając w 2014 roku oczekiwania firmy Hyundai Heavy Industries w zakresie dystrybucji produktów niskiego i średniego napięcia, uzyskała w Polsce status Autoryzowanego Dystrybutora.
Tym samym będąc oficjalnym importerem zapewniamy Państwu wsparcie techniczne, dostępność produktów, a co najważniejsze gwarancję, oraz serwis na oferowane produkty firmy Hyundai Heavy Industries.

Certyfikat Dystrybutora marki Hyundai

Relacja z TARGÓW ENERGETAB 2014

Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nas na tegorocznych targach Energetab 2014.

Odwiedziło nas prawie 200 klientów, z czego ponad sto nowych klientów nawiązało z nami kontakt. W tym roku zaprezentowaliśmy 3 nowości produktowe:

  • Jako bezpośredni importer przedstawiliśmy ofertę firmy Hyundai Heavy Industries - tworzymy aktualnie sieć dystrybucji, zachęcamy firmy do współpracy.
  • Zaprezentowaliśmy nową wersję wtykowych baterii kondensatorów, które niebawem będą oferowane jako standardowe rozwiązania, w dotychczasowych cenach.
  • Absolutną nowością były zaprezentowane przez nas kondensatory mocy własnej produkcji. Kondensatory te cechują się wyjątkową budową i funkcjonalnością w stosunku do produktów konkurencji, co przełożyło się na szczególne zainteresowanie odwiedzających.

Już dziś ponownie zapraszamy za rok.

GALERIA

Kliknij obrazek aby powiekszyć.