Hyundai Electric Logo
B2B Zenex - Logo Zenex Sp. z o.o. Certyfikat Dystrybutora Hyundai Certyfikat Dystrybutora Hyundai - Niskiego i Średniego Napięcia Wyłączników i Styczników Certyfikat Dystrybutora Hyundai - Niskiego i Średniego Napięcia Wyłączników i Styczników Certyfikat Dystrybutora Hyundai - Niskiego i Średniego Napięcia Wyłączników i Styczników Certyfikat Dystrybutora Hyundai - Niskiego i Średniego Napięcia Wyłączników i Styczników Certyfikat Dystrybutora Hyundai - Niskiego i Średniego Napięcia Wyłączników i Styczników Certyfikat Dystrybutora Hyundai - Niskiego i Średniego Napięcia Wyłączników i Styczników

O firmie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów od 2014 roku firma Zenex poszerzyła naszą ofertę wprowadzając do obrotu szeroką gamę produktów z zakresu automatyki przemysłowej jak również aparatów do rozdziału energii elektrycznej nN, SN.

W zakres oferty wchodzi:

 1. Aparatura modułowa 1 – 125A, 1/2/3/4P, 6/10kA
 2. Wyłączniki kompaktowe 100 – 630A, 3/4P, 36 – 100kA
 3. Wyłączniki mocy 630 – 5000A, 85 – 150kA
 4. Styczniki 9 – 800A AC-3
 5. Zabezpieczenia termiczne i elektroniczne
 6. Wyłączniki silnikowe 0,1 – 80A
 7. Falowniki 0,37 – 350kW
 8. Wyłączniki próżniowe 7,2 – 36kV 3150A

Jest to dziś wybrany asortyment z szerokiej oferty koreańskiego koncernu Hyundai będącym światowym liderem w przemyśle stoczniowym, energetycznym jak również w samochodowym.

Zakres produktów będziemy sukcesywnie rozszerzać tak aby móc Państwu zapewnić dostęp do pełnej oferty firmy Hyundai z branży elektrotechnicznej. Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów Hyundai. Naszym celem jest zapewnić naszym klientom dostępność produktów na polskim rynku, serwis, gwarancję, a co najważniejsze pełne wsparcie techniczne.

Dotychczasowym naszym atutem jest dostępność produktów, również w tym przypadku dołożymy wszelkich starań aby zapewnić naszym klientom ciągłość dostaw z naszego magazynu.

Zapraszamy do współpracy.